0 222 228 06 80
siparis@eskutsan.com
Hakkımızda
FİRMA PROFİLİ

2007 yılında başladığımız oluklu kutu üretiminde müşteri odaklı çalışmayı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyen firmamız Eskişehir ve çevresinde oluklu mukavva sektöründe hak ettiği yeri almıştır. Bölgemizdeki en iyi ekibi bünyesinde barındıran firmamız çalışanlarının özverisi, engin tecrübeleri ve bilgi birikimi sayesinde geçtiğimiz yıllarda da bunu kanıtlamıştır.  Genç ve dinamik yönetici kadrosuyla ve pro-aktif politikalarıyla ülkemizin aydınlık geleceğinden kuşku duymadığı gibi yatırımlar ve yeni projeleri ile yakın gelecekte adından sıkça söz ettirecektir. Çalışanlarımız ve müşterilerimiz başta olmak üzere mükemmelliği arayış yolculuğunda ESKUTSAN'a eşlik eden tüm paydaşlarımıza gönülden teşekkürü borç biliriz.

MİSYONUMUZ

Müşterilerin beklentilerini karşılayacak, en uygun çözümleri üreten, zamanında teslim eden ve devamlı gelişme gösteren, müşterilerine ve çalışanlarına değer veren, performansa ve beklentilere odaklı, açık, adaletli, güvenilen bir şirket olmaktır.

VİZYONUMUZ

Uzun dönemli sürdürülebilir büyümeyi sağlayarak, kaliteden taviz vermeden, Müşteri beklentilerinin ötesinde ürün ve hizmet anlayışı, yenilikçi ürün ve uygulamalarla ambalaj üretim sektöründe sevilen, güvenilen, tercih edilen “tavsiye edilen oluklu mukavva kutu üreticisi” olma özelliğini geliştirerek sürdürmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Günümüzün rekabetçilik ortamında ayakta kalabilmek ve ilerleyebilmek için, sürekli olarak kendimizi yenilemek, hizmet ve ürün kalitemizi yükseltmek, ürün çeşitliliği ve müşteri sayımızı arttırmak ve en önemlisi, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak zorundayız. Bunun için zamanında hizmet vermek, en iyi kaliteyi en iyi fiyatla sunmaktır. Ürünlerimizin çevreye yan etkisi olmamakla beraber çalışmalarımızı insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde sürdürmekteyiz. Çalışanlarımızın memnuniyetini de sağlayan firmamız yüksek kalitede mal ve hizmet üretmede sürekliliğini her şart ve koşulda gerçekleştirmektedir. Kendimize çizdiğimiz yol "sıfır hata" stratejisidir.


FOTO GALERİ
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon
: 0 222 228 06 80
Fax
: 0 222 228 10 89
Gsm
: 0 222 228 06 80
E-Posta
: siparis@eskutsan.com
Adres
: O.S.B. EMKO Sanayi Sitesi E6 Blok No:1 ESKİŞEHİR
YENİ ÜRÜNLER
FAYDALI BİLGİLER
SOSYAL MEDYA
HABER BÜLTENİ
Copyright © 2022 - Eskutsan - Her Hakkı Saklıdır.